Oprogramowanie do prowadzenia lekcji ActivInspire

ActivInspire to oprogramowanie do wspólnego prowadzenia lekcji dla interaktywnych wyświetlaczy. Znane i lubiane przez nauczycieli na całym świecie, ActivInspire zapewnia szeroki zestaw narzędzi do tworzenia i prowadzenia dynamicznych lekcji.

Twórz interaktywne lekcje

Intuicyjny pulpit nawigacyjny ActivInspire i szeroki zestaw nagradzanych narzędzi do tworzenia lekcji są celowo zaprojektowane z myślą o nauczycielach, aby angażowali uczniów w atrakcyjne treści.

Wykorzystaj istniejące zasoby

Nauczyciele mogą łatwo importować swoje zasoby, takie jak slajdy programu PowerPoint i pliki PDF, oraz osadzać pliki multimedialne.

Zwiększ zaangażowanie uczniów

Zachęcaj uczniów do współpracy z przodu klasy dzięki funkcjom wielodotykowym i unikalnym funkcjom angażującym, takim jak interaktywne narzędzia matematyczne, Spotlight i nie tylko.

Pobierz na swoją platformę

Oprogramowanie ActivInspire, zoptymalizowane pod kątem pracy z panelami 4K, jest dostępne do pobrania na systemy operacyjne Windows®, Mac® i Linux®.

Nowe interaktywne działania!
Nauczyciele mają teraz nowe sposoby angażowania dzięki w pełni konfigurowalnym, interaktywnym zajęciom. Wybierz jeden z 10 gotowych szablonów, w tym dopasowywanie, fiszki, krzyżówki, ćwiczenia pamięci i nie tylko. Nauczyciele mogą szybko dostosować każde ćwiczenie w oparciu o tematykę i zaprosić wielu uczniów na przód klasy, aby wchodzili w interakcję z pełnoekranową funkcją wielokrotnego dotyku.
Odkryj bibliotekę zasobów myPromethean
Zaangażowanie w lekcję to tylko kilka kliknięć. Biblioteka zasobów myPromethean zapewnia użytkownikom ActivInspire dostęp do ponad 30 000 bezpłatnych flipchartów, które zostały stworzone przez nauczycieli dla nauczycieli. Nauczyciele mogą łatwo wyszukiwać, filtrować, wyświetlać podgląd i pobierać flipcharty – oszczędzając cenny czas na przygotowanie lekcji.
Dowiedz się Promethean Training Hub
Firma Promethean nieustannie inwestuje i opracowuje nowe zasoby szkoleniowe ActivInspire, które mogą pomóc w skutecznej integracji oprogramowania do prowadzenia lekcji ActivInspire w klasie.