ActivPanel® Nickel

Wszystko co niezbędne, w jednym miejscu.

Interaktywny monitor ActivPanel Nickel został zaprojektowany tak, żeby dostarczać nauczycielom wszystko to, czego potrzebują, od razu po wyjęciu z pudełka. Gotowy do pracy z Internetem i fabrycznie wyposażony w narzędzia dydaktyczne, ActivPanel Nickel jest długoterminowym, niezawodnym rozwiązaniem dla szkół, które chcą zastąpić przestarzałe systemy tablicowe łatwym w obsłudze i wysoce wydajnym interaktywnym wyświetlaczem.

Zaprojektowany z myślą o klasie

Solidna interaktywność
Nauczyciele i uczniowie mogą współpracować nawet z 15 punktami dotyku jednocześnie. Technologia Palm Rejection pozwala użytkownikom na naturalne oparcie dłoni na tablicy i pisanie bez pozostawiania niepożądanych śladów.

Zaawansowane oprogramowanie do prowadzenia lekcji
Dostarczaj interaktywne lekcje za pomocą wybranego, wielokrotnie nagradzanego oprogramowania edukacyjnego Promethean. ClassFlow® i ActivInspire® są dołączone bez rocznej subskrypcji.

Wszystko w jednym
ActivPanel Nickel jest wyposażony w szybki, bezpieczny i niezawodny system operacyjny Android 8 z łatwym dostępem do pamięci masowej w chmurze Google Drive i OneDrive.

Nauczanie bez ograniczeń
Synchronizacja ekranów na wielu urządzeniach pozwala nauczycielom na swobodne poruszanie się i prowadzenie zajęć z dowolnego miejsca w klasie. Podczas lekcji nauczyciel może wchodzić w interakcję z udostępnionymi ekranami bezpośrednio z panelu ActivPanel, zwiększając współpracę i udział uczniów.

Dobry dźwięk
Uczniowie, którzy lepiej słyszą, lepiej się uczą. Podwójne, skierowane do przodu głośniki ActivPanel Nickel zapewniają czysty i bogaty dźwięk.

Łączność z innymi urządzeniami
Nauczyciele mogą łatwo uzyskać dostęp do portów HDMI i USB znajdujących się z przodu urządzenia.

Łączność Wi-Fi®
Dołączony moduł Wi-Fi zapewnia elastyczność wymaganą dla różnych potrzeb sieciowych i oferuje większą mobilność w klasie.

Bezproblemowa i uproszczona obsługa
ActivPanel Titanium zapewnia nowy, rewolucyjny interfejs użytkownika, który umieszcza wszystkie najczęściej używane narzędzia bezpośrednio na wyciągnięcie ręki nauczyciela, w naturalnym polu widzenia. To ujednolicone menu jest zawsze dostępne i umożliwia nauczycielom płynne przechodzenie między treściami i zasobami bez zakłócania przebiegu lekcji.
W ramach ujednoliconego menu, schowek zapewnia nauczycielom jedno miejsce, w którym mogą znaleźć wszystkie ulubione aplikacje, narzędzia i pliki, oszczędzając czas i ułatwiając nauczanie za pomocą technologii.
Nowe sposoby na zaangażowanie

ActivPanel Nickel zawiera aplikacje Classroom Essential oraz różnorodne narzędzia dydaktyczne – wszystkie dostępne po naciśnięciu jednego przycisku. Użyj nieskończonego płótna na wysoce intuicyjnej aplikacji Whiteboard, aby natychmiast uzupełnić lekcje. Rysuj, podkreślaj i dodawaj adnotacje do dowolnej treści z dowolnego źródła. Szybko przechwyć zawartość ekranu, wykadruj i otwórz ją w aplikacji Whiteboard w celu dalszej dyskusji.

Zaprojektowany z myślą o wsparciu i bezpieczeństwie IT
  • Wbudowany system operacyjny Android™ 8 zapewnia nowy poziom szybkości, bezpieczeństwa i niezawodności.
  • Ulepszone aktualizacje over-the-air skracają czas i zmniejszają wysiłek potrzebny do aktualizacji oprogramowania i oprogramowania sprzętowego.
  • Wszystkie dołączone oprogramowanie, aplikacje i usługi platformy zostały celowo zaprojektowane z myślą o ciągłych udoskonaleniach.
  • Indywidualne profile użytkowników na każdym panelu zapewniają, że dane uwierzytelniające, pliki i dane przeglądarki nauczycieli pozostają bezpieczne.
Pisanie bez ograniczeń

Technologia pisania Vellum ™ firmy Promethean zapewnia autentyczne wrażenia z pisania, umożliwiając nauczycielom i uczniom pisanie pewnie, płynnie i naturalnie. Pisanie jest szybkie, dokładne i działa zgodnie z oczekiwaniami. Długopisy piszą, palce dotykają, a dłonie wymazują – to jak pisanie na suchej tablicy, tylko lepiej.