Witamy w nowym
Nauczaniu Promethean

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwijać umiejętności, pewność siebie i kreatywność podczas nauczania z produktami Promethean.

Weź udział w kursie online. Obejrzyj film szkoleniowy. Przeczytaj artykuł.

Rozumiemy, że nie ma jednego schematu do nauki. Nauczanie Promethean łączy w sobie różne opcje, dzięki którym możesz stać się lepszym użytkownikiem interaktywnej technologii Promethean.

Szkolenia Rady Pedagogicznej

Spotkajmy się w Twojej szkole przy okazji szkolenia.

Skontaktuj się z nami używając poniższego formularza, a my wyślemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Trenerzy Promethean

Paweł Krupiński – Certyfikowany Trener Promethean, właściciel firmy KNET Services Sp. z o.o. dostarczającej rozwiązania interaktywne dla edukacji.

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Edukacja Techniczno-Informatyczna. Od 2005 roku zajmuje się tworzeniem oraz bezpieczeństwem sieci i systemów komputerowych. Od 2015 roku związany również z branżą edukacyjną. Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz konsultacje dla administratorów szkolnych pracowni komputerowych, nauczycieli oraz kadry kierowniczej, których tematyką jest wykorzystanie nowych technologii w edukacji. Twórca platformy edukacyjnej UczSieZdalnie.pl, wspierającej oraz podnoszącej kompetencje cyfrowe nauczycieli tak bardzo potrzebne w obecnej sytuacji na świecie. Jego misją jest wspieranie nauczycieli w rozwoju kompetencji cyfrowych oraz walka z wykluczeniem cyfrowym. W wolnym czasie podróżnik i poszukiwacz przygód.

Karolina Antkowiak – Lider Projektu „Ambasadorzy Promethean w Polsce” Certyfikowany Trener Promethean. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze na Wydziale Matematyki. Nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum o profilu informatycznym, matematyki i fizyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli. Autorka artykułów, testerka sprzętu i oprogramowania, szkoleniowiec i trener. Od września 2017 roku posiadająca tytuł Microsoft Innovative Educator Ekspert nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. Członkini grupy SuperBelfrzy RP, posiadająca tytuł OSEHero. Wyróżniona przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce wpisem na listę 100 osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce w 2019 roku. Autorka fanpage i blogu PANI Informatyk oraz „Dotykalscy – monitor w klasie”.